Apartamenty Międzyzdroje

Sauna mobilna na wynajem

Sauna mobilna-Międzyzdroje

NOWA LOKALIZACJA! Plaża-Jezioro Dąbie w Szczecinie

Zapraszamy  codziennie:

  • Poniedziałek-piątek godz. 14-20 (wymagana wcześniejsza rezerwacja tel. 885-252-999),
  • Sobota-Niedziela godz. 10-20.

 

Możliwość jednorazowego wejścia lub wynajęcia na wyłączność:

  • Cena za osobę 30zł/godz.,
  • Cena za wynajęcie sauny na wyłączność, maks. 8 osób 250 zł/godz.

 

Rezerwacja i więcej informacji tel. 885-252-999

Mobilna sauna na wynajem? TAK! O każdej porze roku dostarczymy ją w wybrane miejsce na terenie powiatu goleniowskiego i powiatu kamieńskiego.

Sprawdź dostępną ofertę klik  i okazje, w których będzie ona rewelacyjną atrakcją. Nasze rozwiązanie jest dedykowane dla miłośników sauny, którzy chcą skorzystać z jej wszelkich dobrodziejstw.

Spotkanie z przyjaciółmi
Wspólna relaksująca atmosfera nie musi wiązać się z wynajęciem ogromnej powierzchni. Mobilna sauna umożliwi Ci stworzenie odprężającego cyklu: sauna, ochładzanie, wypoczynek. Nasi klienci sugerują zakończenie spotkania uroczystą kolacją, która dopełni wyjątkowej harmonii. Niezaprzeczalne korzyści, które niesie za sobą sauna to m.in. podniesienie poziomu energii, oczyszczenie organizm z toksyn, pobudzenie krążenia i dotlenienie. Saunę możemy dostarczyć pod Twój dom, na ogród, działkę lub pod nasz apartament w Międzyzdrojach.

Sauna dla morsów, sportowców
Idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, którzy wpisują saunę jako element treningu. Ćwiczenia, ochłodzenie w wodzie, ogrzewanie w saunie a na zakończenie grill. Czujesz ten klimat? Z pewnością morsowanie z dodatkowym elementem w postaci sauny podnosi atrakcyjność wspólnych spotkań. Co więcej, nawet zła pogoda nie jest przeszkodą, ponieważ poziom endorfin i dopamina szybują w górę. Ten doskonały duet, fantastycznie wpływa na poprawę humoru zwłaszcza podczas jesienno-zimowego okresu. Nasze miejsca to Jezioro w Przybiernowie oraz zejście na plażę na Camper Campingu w Międzyzdrojach.

Sauna na wieczór panieński, kawalerski, eventy
Organizujesz event, uroczyste spotkanie, świętujesz wyjątkową rocznicę, a chcesz sprawić niespodziankę i szukasz dodatkowych atrakcji? Sauna na wynajem to nietuzinkowy pomysł na integrację i fantastyczne spędzenie czasu. Osadzona w nadmorskim klimacie zapewni niezapomniane widoki i przyniesie wiele korzyści zdrowotnych.

Sauna na wynajem–jakie niesie za sobą korzyści?

Sesje w saunie są doskonałą okazją do wyciszenia umysłu i odprężenia ciała szczególnie po stresującym dniu. Oczyszczenie organizmu z toksyn, przyśpieszenie metabolizmu, poprawa stanu skóry to niejedyne atuty korzystania z sauny. Regularne jej odwiedzanie zwiększa odporność organizmu, poprawia krążenie, zmniejsza napięcie mięśni i regeneruje, w konsekwencji poprawiając nawet jakość snu.

Sauna mobilna wyśmienicie dopełni weekendowy wypoczynek lub dłuższy urlop, będzie także zaskakującą atrakcją podczas przyjęcia w ogrodzie lub zimowego morsowania nad morzem lub jeziorem.

Wybierając się do sauny, należy pamiętać o zasadach poprawnego korzystania z niej. Po zakończeniu seansu niezbędne jest uzupełnienie płynów. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do swojego stanu zdrowia, przed skorzystaniem z sauny koniecznie skontaktuj się z lekarzem.

Oferta zawiera:

  • rozpalenie sauny na miejscu, przeprowadzenie instruktażu prawidłowego korzystania,
  • dostarczenie opału niezbędnego do jej użytkowania na wskazaną ilość h wynajmu,
  • niespodziankę, która uprzyjemni czas korzystania z sauny.

 

Wynajmem mobilnej sauny

Cena za 1h to 250,00 zł netto* na terenie Gminy Przybiernów i Międzyzdrojów (+ ewentualny dojazd 2zł/km poza strefą).

Zadzwoń a dowiesz się wszelkich szczegółów +48 885 252 999.

*Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

Kiedy planujesz przyjazd?

Wann planen Sie anzukommen?

When are you planning to arrive?