Apartamenty Międzyzdroje

Freedom

Freedom – Your Holidays

Zastań 690
72-514
Zastań

Powierzchnia

Ilość osób w domku

Freedom powstał z miłości do miejsc, które koją, dają przestrzeń na oddech, na tu i teraz, na dialog z ciszą…

Twórcami  Freedomu są aktorka i alpinista~ ludzie pasji, którzy wspólnie stworzyli miejsce, które ma przypominać jak ważne są chwile zatrzymania się pośród piękna natury. Ta z kolei mimo pędu dzisiejszych czasów stoi na piedestale i czeka … na spotkanie z nami.

 

Sylwia i Marcin, to niezwykle kreatywne małżeństwo, które  swoimi talentami wielokrotnie zapisało się na kartach historii teatru oraz gór. 

 

Sylwia Różycka- aktorka scen muzycznych oraz dramatycznych. W 2021 roku założyła FUNDACJĘ START o charakterze kulturalno- sportowym, która jest wynikiem wieloletniej pracy o charakterze konsultanta do spraw artystycznych.

Poza uczelnią artystyczną o profilu musicalowym skończyła również dziennikarstwo, coaching, a także zarządzanie instytucjami kultury.

 

Na profesjonalnej scenie zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w 2006 roku w spektaklu „FOOTLOOSE” w reżyserii Macieja Korwina. 

 

Następnie była przez wiele lat związana z Teatrem Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. Z Bałtyckim Teatrem Dramatycznym w Koszalinie współpracowała przez rok grając w takich tytułach jak: Zorba, Casanova, Lata 20 te, lata 40 te na Scenie Letniej w Orłowie.

 

W 2008 roku dyrektor Adam Opatowicz zaproponował jej współpracę w Teatrze Polskim w Szczecinie, gdzie zagrała wiele głównych ról ( Bal Manekinów, Co Wam się podoba, Opera za trzy grosze, Curikov, Mieszczanie, Piaf. Poza macierzystym teatrem zagrała w Teatrze Muzycznym w Poznaniu w musicalu NINE. Swoją sceniczna karierę budowała również w Teatrze muzycznym w Poznaniu ( musical NINE w roli Carli), w Operze na Zamku w Szczecinie (musical CRAZY FOR YOU w roli Irene Ruth) oraz w Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie (musical WAITRESS w roli Becky). 

 

W roku 2017 oraz w 2021 została laureatką nagrody teatralnej Bursztynowy Pierścień za najlepszego aktora w sezonie. Przez wiele lat zapraszana gościnnie do programów Mistrza Mowy Polskiej Andrzeja Poniedzielskiego, z którym nagrali płytę Melo- Nie- Dramat. 

 

Marcin YETI Tomaszewski- taternik i alpinista, wspinacz wielkościanowy specjalizujący się m.in. we wielkościanowej wspinaczce (ang. Big Wall). 

Z wykształcenia geodeta. Członek Kadry Narodowej PZA we wspinaczce wysokogórskiej, instruktor wspinania, fotograf górski, autor książek oraz bajek dla dzieci wydanych w formie audiobooka we współpracy z wydawnictwem Góry Books oraz aktorami Teatru Polskiego, Teatru Współczesnego w Szczecinie oraz Teatru Czwarte Miasto w Gdyni. 

Autor felietonów, współtwórca kolekcji biżuterii alpinistycznej, Summitprzy współpracy z Anna Orska. Projektant odzieży górskiej z marką HiMountain (kolekcja 4Żywioły). Były judoka reprezentujący Klub Sportowy Arkonia Szczecin. Pomysłodawca projektu Skalna Wioska Yeti– realizowanego z Budżetu Obywatelskiego w Gminie Dobra – którego celem jest sprowadzenie z południa Polski około tysiąca ton naturalnej skały oraz wybudowanie z niego skałek wspinaczkowych w miejscowości Buk pod Szczecinem. 

Ambasador wielu fundacji, m.in. Polish Mobile Clinic, Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki, Fundacji Start, Wspinaczom z Ukrainy oraz twórca akcji „Pomoc dla dzieci Nepalu”we współpracy z Fundacją White Grain Foundation, której celem było wysłanie odzieży oraz butów dla biednych dzieci z wiosek Sherpów położonych wysoko w górach w Nepalu, Indiach oraz Pakistanie. Członek Kapituły Nagród Podróżniczych Kolosy.

Freedom jest idealnym miejscem dla osób, które chcą spędzić czas na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Położony jest bardzo blisko Jeziora Koprowo (5 min rowerem) i pięknej plaży w Międzywodziu ( 15 min rowerem).

 

Freedom, składa się z parteru, gdzie znajduje się salon, stół jadalny, szafa, kuchnia, pralka i toaleta. Na górze znajdziecie część sypialnianą ( duża antresola) i wypoczynkową (mała antresola) przy wielkim oknie, z którego można podziwiać widoki na przepiękne pola.

 

Wnętrza są okraszone jasnymi, pastelowymi kolorami, otulone drewnem~ są przez to przytulne i klimatyczne, co sprawia, że czas spędzony w takim miejscu pozwala nam się zatrzymać.

 

Czeka na was idealne miejsce dla par, przyjaciół, rodzin z dziećmi, które mogą spędzać czas również przed domem na łące, odpoczywać na hamaku, relaksować się w jacuzzi, spacerować na dziką nadjeziorną plażę czy tą nadmorską w Międzywodziu. a wieczorem przy obłędnym zachodzie słońca zasiąść przy grillu i opowiadać sobie najlepsze historie z całego dnia i życia …

FREEDOM jest położony nad morzem, a także blisko Jeziora Koprowo, w otoczeniu tańczących traw, z pięknymi kwietnymi łąkami, z pewnością zaspokoi potrzeby tych, dla których natura jest ukojeniem.

Jeśli marzysz o wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, otoczony pięknymi polami i przyrodą, to FREEDOM 🌿 będzie idealnym miejscem na Twój prawdziwy urlop.

Przestronne przeszklenia zapewniają widok na przepiękne pola, co daje poczucie jedności z naturą. Drewniany, nowocześnie i minimalistycznie urządzony dom pomieści wygodnie nawet 6 osób. Każdy z gości znajdzie w nim swoją wygodną przestrzeń, idealną na chwilę relaksu i odpoczynku.

Co więcej, każdego ranka będziesz miał okazję cieszyć się bajecznym widokiem budzącej się przyrody oraz dzikich zwierząt. Po wypiciu aromatycznej kawy na tarasie, będziesz miał czas na spokojne śniadanie, w otoczeniu śpiewu ptaków, polnych zająców, bażantów czy łabędzi nad jeziorem położonym 5 minut spacerkiem od domku.

Gdy zaś wybierzesz rozrywkę na plaży wystarczy 30 minutowy spacer, kocyk wraz z koszem piknikowym, piłka plażowa i dobry humor.

A gdy pogoda nie będzie sprzyjać spacerom, zawsze masz do dyspozycji przytulny salon, dwie antresole, gdzie dobre książki i planszówki oraz gorące jacuzzi umilą Ci czas. 

Wyposażenie Freedom:

Lokalizacja:

Kiedy planujesz przyjazd?

Wann planen Sie anzukommen?

When are you planning to arrive?