Apartamenty Międzyzdroje

Resort Golf Kołczewo

LOGO KOLCZEWO BEZ TLA
Wartowo 17

Ilość domków

Ilość osób w domku

Liczba pokoi w domku

Poznaj wspaniałe miejsce - Resort Golf Kołczewo. Ekskluzywne domki letniskowe położone na wzgórzu w cichej okolicy, pełnej zieleni.

Wysoki standard wnętrz sprawi, że komfortowo spędzisz swój czas wolny. Stworzyliśmy idealne miejsce do znalezienia harmonii oraz wypoczynku na najwyższym poziomie. Nasze domki to połączenie nowoczesnego stylu oraz elegancji. Lokalizacja Resort Golf Kolczewo w ustronnym miejscu daje poczucie intymności oraz błogiego spokoju. Luksusowe warunki w naszych obiektach gwarantują, że każda chwila będzie wyjątkowa.

Podgrzewany basen, który znajduje się na terenie naszego resortu, sprawi, że zregenerujesz siły i zrelaksujesz się. 

 

Każdy z domków jest zaprojektowany tak, abyś mógł wygodnie wypocząć. Dbamy o każdy szczegół w naszej przestrzeni – w pełni wyposażone wnętrza to gwarancja udanego odpoczynku. Aby zadbać o komfort pobytu gości, nasze domki są klimatyzowane oraz ogrzewane.  

W okolicy znajduje się nowopowstała ściezka rowerowa, prowadząca bezpośrednio do Międzywodzia. Nasz resort położony jest w pobliżu pola golfowego Amber Baltic Golf Club. 

Resort Golf Kolczewo znajduje się w niepowtarzalnej lokalizacji, zaledwie 2 km od linii brzegowej morza, oraz 2 km od Jeziora Koprowa. Położenie na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego docenią miłośnicy przyrody i osoby ceniące piękno natury. Dla osób interesujących się historią Słowian, polecamy wybrać się na wycieczkę do wioski Wikingów w Wolinie. Znajduje się tam skansen będący repliką średniowiecznej osady. W pobliżu resortu znajdują się również wspaniałe punkty widokowe: Gosań – najwyższe wzniesienie polskiego Wybrzeża, Kawcza Góra, oraz Delta Świny, położona na najwyższym klifie nad Zalewem Szczeciński

Wyposażenie domków:

Lokalizacja:

Kiedy planujesz przyjazd?