Międzyzdroje Apartament z widokiem na morze

Promenada Gwiazd 28/906

Apartament w Międzyzdrojach przy plaży i z widokiem na morze

Promenada Gwiazd 28/906
72-500 Międzyzdroje

Powierzchnia

Ilość osób

Liczba pokoi

Opis apartamentu:

Apartament w Międzyzdrojach przy Promenadzie Gwiazd 28/906 położony jest na najwyższej kondygnacji budynku z windą przy słynnej Promenadzie Gwiazd. Największym jego atutem jest spektakularny widok na morze.

Sam obiekt znajduje się wśród zielonej strefy uzdrowiskowej, co również gwarantuje spokojny wypoczynek. W pobliżu jest czysta, piaszczysta plaża, zachęcająca do spacerów oraz aktywnego wypoczynku.

Apartament mierzy 43 m2 + balkon + miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem (wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca parkingowego).

Apartament 906 składa się z salonu (sofa rozkładana) połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, w której znajduje się wygodne łóżko (160×200 cm), duża szafa oraz łazienka wyposażona w pralkę automatyczną. Dużą zaletą jest balkon z widokiem na molo, morze i plażę.

Wyposażony jest w tv oraz dostęp do Internetu.

Idealnie przygotowany do wypoczynku 4-osobowej rodziny.

Piękne widoki na morze i urokliwy klimat! To jest to! Niewątpliwie standard pobytu wzbogacony jest  o otwarty basen z widokiem na morze, saunę oraz słoneczny taras. Oczywiście nieodpłatnie do dyspozycji naszych gości.

Wyposażenie apartamentu:

Obiekt:

Atrakcje w okolicy:

Dodatkowo płatne:

Otoczenie apartamentu:

Lokalizacja: